(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-16 09:36

łóżka kontynentalne

(Nr 2159010)
łóżka kontynentalne

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

215

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 412.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 3873
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-11-2017, 14:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-17 do 2017-11-18

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

W poniedziałek rozladunek

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

500 zł

ID firmy: 465923
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-11-2017, 22:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-20 do 2017-11-25

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

550 zł

ID firmy: 4346
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-11-2017, 12:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-20 do 2017-12-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Zapraszamy. Pomoc kierowcy w załadunku i rozładunku.

Cena (zawiera VAT): 550 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na szereg kwestii, gdyż błędy w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli albo do doszczętnego uszkodzenia i konieczności zakupu nowego umeblowania.

    Na początek, jeżeli przewozimy meble używane, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, przykładowo wilgotną ściereczką. Później wypadałoby przeanalizować, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, albowiem elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo sofa może utracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich przedmiotach, takich jak np. łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba później należycie osłonić. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając niezwykle czujność na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać czujność na tłukące się części, przykładowo szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu mebla idealnie utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy wyszukać dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego ogłoszenia, dostaniemy wiele interesujących ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie szczegółowo opisać wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu mebli, a także podać ich wagę i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Ostromice, 72-511, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny