(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Łóżka szpitalne 33szt ok 10t (Nr 6535469)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

8500

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

33 x łóżko rehabilitacyje (patrz zdjęcie) i 33 x szafka do łóżka rehabilitacyjnego (patrz zdjęcia). Łóżko wymiar zew: 1m x 1m x 2m (wys x szer x dł), waga około 130kg/szt.

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 915.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Rudersberg

Od 15 wrz 2020 do 22 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Greater Poland Voivodeship, Kaliska

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje nade wszystko firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu pouzgadniać parę kluczowych spraw.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku towaru. Kiedy jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które zdołają podźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W przypadku niedużych rzeczy czy też ładunków sypkich, warto sprecyzować, czy konieczna jest górna osłona i czy do przewozu starczy otwarta naczepa. Gdy pragniemy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne użycie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie właściwych świadectw, oprócz tego w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w niektórych państwach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, najczęściej można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej wystawione, trafiają do tysięcy różnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorodnych produktów, zaś duża konkurencja pozwala uzyskanie korzystnych cen.