(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-18 11:59

łóżko

(Nr 2163210)
łóżko

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.6

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

60.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 24.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

ID firmy: 529448
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-11-2017, 15:30

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-20

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

100 zł

ID firmy: 4837
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-11-2017, 17:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-18 do 2017-11-23

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Potrzebna pomoc dla kierowcy przy załadunku i rozładunku.

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

120 zł

ID firmy: 565454
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-11-2017, 11:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-22 do 2017-11-23

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 120 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na szereg spraw, dlatego że błędy w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości i pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do doszczętnego zniszczenia i konieczności kupna nowego umeblowania.

    Na początek, jak przewozimy meble używane, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, przykładowo mokrą szmatką. Potem warto zastanowić się, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, ponieważ elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład łóżko może stracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednakże przy naprawdę dużych obiektach, takich jak na przykład łóżko, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są używane koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo czujność na istotne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby znaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo interesujących ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie rozmiary przygotowanych do przewozu przedmiotów, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny