(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Łóżko dla dzieci x 1, Szafka na obuwie x 2, Komoda średnia x 1, Pudełko z ubraniami x 6, Pudełko pla (Nr 7982284)

Łóżko dla dzieci x 1, Szafka na obuwie x 2, Komoda średnia x 1, Pudełko z ubraniami x 6, Pudełko pla
Sztuk
Łóżko dla dzieci
1
Szafka na obuwie
2
Komoda średnia
1
Pudełko z ubraniami
6
Pudełko plastikowe
15
Szacunkowa łączna waga
200 kg
Dystans
1339 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

3 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Belgia, Wallonie, Mons

Od 10 wrz 2021 do 12 wrz 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli przydadzą się mocne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić segregatory na kilka kartonów, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem małe rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też przeszkody w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują szczególne kryteria dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie twojego majątku.