(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Łóżko do masażu, lampa, krzesło (Nr 7533081)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Łóżko do masażu, lampa, krzesło
100 x 80 x 100 cm
40 kg
1
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Łączna waga:
40 kg
Dystans
338 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Kacapy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Zawiercie

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport maszyn jak i różnego sprzętu wymaga doświadczenia ze strony przewoźnika, który powinien dostatecznie dobrze osłonić sprzęt, żeby ustrzec się zniszczeń, rys oraz wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji przewóz maszyn i sprzętu są spawarki, wyważarki, schładzarki, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, maszyny czyszczące, suszarnie oraz wiele innych.

Koszt przewozu urządzeń lub sprzętu

Cena przewozu maszyn lub sprzętu będzie związana często od gabarytu jak i ciężaru maszyny oraz od trasy czyli od punktu załadunku do obszaru rozładunku. Zazwyczaj przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania właściwych koncesji oraz specjalistycznej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W naszym państwie średnia cena  transportu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, transport urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z wydatkiem blisko 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu urządzeń i sprzętu na obczyznę

Często wybieranymi kierunkami w europejskim transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy i UK. Średni koszt transportu urządzeń lub sprzętu za jeden kilometr na trasie nasz kraj – Wielka Brytania wynosi 0,70 złotych. Przykładowo, transport spawarki do Wielkiej Brytanii będzie kosztował średnio 0,23 zł za kilometr. Natomiast na odcinku nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń płacimy blisko 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za przewóz urządzenia typu oklejarka kosztuje blisko 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.