(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-24 11:23

Łóżko - KĘPNO - TOMASZÓW MAZ. 97-200

(Nr 1444942)
Łóżko - KĘPNO - TOMASZÓW MAZ. 97-200

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

180

Wysokość [m]:

100

Waga w kg:

100.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 192.60 km

Informacje dodatkowe:

wITAM, Mam do przewiezienia Łóżko w 5 paczkach

Oferty od Przewoźników (0)

270 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-11-2016, 10:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-26 do 2016-11-27

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-27, 10:00

Opis oferty:

możliwy transport w weekend

Cena (zawiera VAT): 270 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, ponieważ uchybienia na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli albo do doszczętnego zniszczenia i konieczności kupna nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeżeli transportujemy podniszczone meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, np. mokrą ściereczką. Następnie wypadałoby rozważyć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, dlatego że elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład łóżko może utracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Jednakże przy naprawdę dużych przedmiotach, takich jak przykładowo łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy później należycie ochronić. Do tego przydatne są używane pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając szczególną czujność na ważne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić uwagę na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odszukać solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, otrzymamy wiele ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najsprawniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu mebli, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – często od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Kępno, 63-600

Od 24 lis 2016 do 25 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki, 97-200

Od 24 lis 2016 do 26 lis 2016