(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-28 15:11

lozko podwojne, biurko, szafka

(Nr 1991915)
lozko podwojne, biurko,  szafka

Długość [m]:

2,00

Szerokość [m]:

0,60

Wysokość [m]:

0,60

Waga w kg (łączna):

150.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1751.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

550 zł

ID firmy: 582815
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 15:32

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-03

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 550 zł

Wiadomości:

650 zł

ID firmy: 582815
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 15:33

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-03

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 650 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na szereg kwestii, bowiem nieprawidłowości w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do całkowitego uszkodzenia i potrzeby kupna nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy meble używane, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, np. wilgotną gąbką. Następnie należałoby rozważyć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, dlatego że części bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład łóżko może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak przykładowo łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba później należycie ochronić. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając niezwykle uwagę na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odszukać dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, uzyskamy dużo interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najskuteczniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie opisać wszystkie rozmiary zebranych do transportu pakunków, a także podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Sokołów Podlaski, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny