(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-02-24 15:13

lozko pojedyncze

(Nr 2411268)
lozko pojedyncze

Długość [m]:

1,9

Szerokość [m]:

0,9

Wysokość [m]:

0,7

Waga w kg (łączna):

15.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

30

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 22.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

550 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 14:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-26 do 2018-03-26

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Kasia B. :)

Cena (zawiera VAT): 550 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę umeblowania domu, należy zwrócić uwagę na parę spraw, dlatego że nieprawidłowości na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do totalnego zniszczenia i konieczności zakupu nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy podniszczone meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości i przeczyścić, np. mokrą ściereczką. Potem warto przeanalizować, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, ponieważ elementy bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo segment może utracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych meblach, takich jak przykładowo łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy później odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając niezwykle czujność na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać uwagę na szklane części, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy wyszukać solidną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie szczegółowo przedstawić wszystkie gabaryty gotowych do transportu pakunków, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Rathcoole, Irlandia

Od 24 lut 2018 do 25 lut 2018

Adres i termin dostawy

County Dublin, Irlandia

28 lut 2018