(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-26 10:55

łozko sypialniane rozkrecone na czesci

(Nr 1923107)
łozko sypialniane rozkrecone na czesci

Długość [m]:

2,15

Szerokość [m]:

1,00

Wysokość [m]:

0,30

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

4

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 354.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na szereg spraw, bowiem uchybienia na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do doszczętnego uszkodzenia i potrzeby nabycia nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy stare meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości i przeczyścić, przykładowo mokrą gąbką. Potem warto zastanowić się, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, ponieważ części mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo szafa może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Natomiast przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak przykładowo łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając niezwykle czujność na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać czujność na szklane części, na przykład szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby zlokalizować wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do transportu rzeczy, a także podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Od 27 lip 2017 do 28 lip 2017

Adres i termin dostawy

Świnoujście, Polska

Od 31 lip 2017 do 1 sie 2017