(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-02-24 20:32

łóżko w częściach Gdynia-Wrocław

(Nr 355088)
łóżko w częściach Gdynia-Wrocław

Długość [m]:

2m

Szerokość [m]:

0,70m

Wysokość [m]:

0,40m

Waga w kg:

10.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 541.40 km

Informacje dodatkowe:

Do przewiezienia rozłożone na części łóżko. Składa się z dwóch podłużnych płaskich elementów o długości około 2m x 30cm, dwóch elementów szczytowych też płaskich o wymiarach 120x70cm oraz zwiniętych w rulon szczebelków pod materac. BEZ MATERACA!

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-02-2016, 20:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-02-25 do 2016-03-04

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-02-29, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę spraw, dlatego że błędy na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli albo do totalnego zniszczenia oraz konieczności nabycia nieużywanego sprzętu.

    Na początek, jeśli transportujemy nienowe meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i oczyścić, na przykład wilgotną szmatką. Później należałoby przemyśleć, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, gdyż części mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. sofa może utracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Natomiast przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak na przykład szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble trzeba w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydatne są używane koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać czujność na tłukące się części, przykładowo szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby wyszukać wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, warto w ofercie dokładnie opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do przewozu pakunków, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia, 81-540

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław, 53-205

Termin elastyczny