(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-06 11:36

łóżko w kartonie

(Nr 2011994)
łóżko w kartonie

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1909.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

ID firmy: 621137
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-09-2017, 08:58

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-27

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości: (1)

Magdalena W. (Przewoźnik)
24-09-2017, 09:29
Witam, jeździmy 3,4 razy w miesiącu. Jeśli oferta odpowiada możemy umówić się na dalszy termin. Pozdrawiam.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na szereg zagadnień, bowiem pomyłki na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia oraz konieczności nabycia nowego umeblowania.

    Na początek, gdy transportujemy meble używane, trzeba oczywiście je opróżnić z zawartości i usunąć brud, na przykład mokrą gąbką. Następnie należałoby rozważyć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, albowiem części bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo szafa może stracić swój początkowy kształt lub stabilność. Jednakże przy bardzo dużych obiektach, takich jak na przykład szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się używane koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając niezwykle czujność na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić czujność na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy znaleźć solidną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie drobiazgowo opisać wszystkie wymiary gotowych do przewozu pakunków, a także podać ich wagę i drogę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Doncaster, Wielka Brytania

Termin elastyczny