(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Łóżko x 2, Fotel x 1, Pralka x 1, Szafka nocna x 2, Lustro do łazienki x 1 (Nr 7531164)

Sztuk
Łóżko
2
Fotel
1
Pralka
1
Szafka nocna
2
Lustro do łazienki
1
Szacunkowa łączna waga
215 kg
Dystans
1125 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Meckenbeuren

Od 21 maj 2021 do 30 maj 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Paszkowice

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać książki na parę pudeł, aby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy surowce chroniące, np. jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują szczególne wymagania dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie naszego dobytku.