(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-31 14:41

Łóżko z ikea

(Nr 2126367)

Długość [m]:

2.24

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

130.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 573.00 km

Informacje dodatkowe:

Łóżko Ikea w oryginalnym opakowaniu, odbiór z magazynu Ikea

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na kilka spraw, gdyż uchybienia na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli albo do doszczętnego uszkodzenia i potrzeby nabycia nieużywanego sprzętu.

    Na początek, jeżeli przewozimy nienowe meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy i wymyć, na przykład mokrą gąbką. Potem warto przeanalizować, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, ponieważ elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. stół może stracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Jednak przy bardzo dużych obiektach, takich jak na przykład łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając niezwykle czujność na ważne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić czujność na tłukące się elementy, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy znaleźć wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najskuteczniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie drobiazgowo opisać wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu przedmiotów, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Berlin, 10117, Niemcy

Od 1 mar 2018 do 30 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny