(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-26 10:38

lóżko z materacem (200x140 cm) - budżet 80 zł

(Nr 2115828)
lóżko z materacem (200x140 cm) - budżet 80 zł

Dystans: 480.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na szereg kwestii, ponieważ błędy na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych parę lat, aż do następnej wymiany mebli lub do doszczętnego zniszczenia oraz potrzeby zakupu nowego sprzętu.

    Na początek, jak przewozimy nienowe meble, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości i oczyścić, np. mokrą ściereczką. Następnie wypadałoby przeanalizować, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, gdyż elementy mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo łóżko może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo dużych przedmiotach, takich jak przykładowo łóżko, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba później odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się stare koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić uwagę na szklane części, np. szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy odnaleźć dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najskuteczniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie wymiary gotowych do przewozu pakunków, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Kołobrzeg, 78-100, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny