(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-08-30 11:14

Łupek Szarogłazowy- kamień surowy luzem, o frakcji 10 cm <. Ilość 25 ton

(Nr 1996643)
Łupek Szarogłazowy- kamień surowy luzem, o frakcji 10 cm <. Ilość 25 ton

Waga w kg (łączna):

25000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 400.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Jeśli poszukujesz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią alternatywą jest przewóz ciężarówką – wywrotką.

    Samochód - wywrotka to model pojazdu ciężarowego. Posiada on swoistą budowę skrzyni załadunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka posiada specjalistyczne zawiasy, które można albo otwierać na boki, albo umożliwia otwieranie jej tylnej klapy. Takie rozwiązanie daje swobodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od wielkości towaru, który mogą zabrać oraz od metody rozładunku. Największą masę mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować aż 32 tony.

    Aby uzyskać dobrą ofertę dla przewozu na samochodzie wywrotce, powinno się wystawić w portalu - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy wybrać opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i termin, to ułatwi firmą transportowym dokładniej wycenić transport i zaproponować najtańszą cenę.

    Przykładowy koszt za przewóz ciężarówką wywrotką na terenie Polski to 1600 złotych. Transportowano 25 ton kamienia na odcinku o długości przekraczającej 400 km, co oznacza, że dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, przewóz kosztował 900 PLN mniej, niż standardowa cena.

Adres i termin nadania

Księżyce, 55-340, Polska

6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Wincentego Witosa, Piastów, Polska

Termin elastyczny