(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-08-30 11:14

Łupek Szarogłazowy- kamień surowy luzem, o frakcji 10 cm <. Ilość 25 ton

(Nr 1996643)
Łupek Szarogłazowy- kamień surowy luzem, o frakcji 10 cm <. Ilość 25 ton

Waga w kg:

25000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 400.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką


Transport wywrotką


 


        Jeśli poszukujesz przewozu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą alternatywą jest przewóz na wywrotce.


            Samochód - wywrotka to typ samochodu ciężarowego, dzięki specyficznej budowie skrzyni ładunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. To rozwiązanie daje szeroki dostęp do powierzchni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Samochody wywrotki różnią się w zależności od wielkości towaru, który mogą przewieźć oraz od metody rozładunku. Największe ciężary przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować prawie 32 tony.


            Żeby uzyskać ciekawą ofertę dla transportu na samochodzie wywrotce, należy wystawić w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba wybrać opcje „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to pomoże firmą transportowym dokładniej wycenić transport i zaproponować najlepszą cenę.


            Przykładowy koszt za transport ciężarówką wywrotką na terenie Polski to 1600 . Przewożono 25 ton kamienia na trasie o długości przekraczającej 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki portalowi Clicktrans, przewóz kosztował 900 złotych mniej, niż normalna opłata.


Adres i termin nadania

Księżyce, Damianowo, Polska

6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Wincentego Witosa, Piastów, Polska

Termin elastyczny