(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-25 22:03

m72

(Nr 1922557)
m72

Marka i model:

m72

Waga w kg (łączna):

400.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1138.00 km

Informacje dodatkowe:

jest to stary motor z koszem takze mniej wiecej 2metry na 2 metry zajmie miejsca

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to zwykle drogie towary, które wydają się względnie trudne do unieruchomienia podczas przewozu. Trudne - jednakże tylko na pozór. Poprawnie umocowany jednoślad w 100% przetrwa transport bez ani jednej rysy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie motor transportowany. W trakcie transportu na naczepie, konieczne będą 4 taśmy trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są wyłącznie 2, bowiem mają one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się pojazdu. Ważne jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odpiąć w trakcie drogi, a także trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w profesjonalnym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w zamkniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie pamiętać o elastycznych „obijakach” na bokach pojazdu oraz między transportowanymi rzeczami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, lepiej przed wyruszeniem osuszyć bak motocykla, który może w trakcie jazdy rozchlapać się na nierównościach. Występują również platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motor lub skuter i zwykle nie blokują większość miejsca w pojeździe.

     Warto zazwyczaj wywiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz jednoślad będzie przetransportowany, a także, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. deski jest ryzykowne i grozi popsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Wystawiając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm transportowych, które transportują podobnego typu sprzęt codziennie. Ceny za transport na trasach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za km. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma może przewieźć pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Sumy, Ukraina

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tomaszów Mazowiecki, Polska

Termin elastyczny