(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-25 22:03

m72

(Nr 1922557)
m72

Marka i model:

m72

Waga w kg:

400.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1138.00 km

Informacje dodatkowe:

jest to stary motor z koszem takze mniej wiecej 2metry na 2 metry zajmie miejsca

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to często drogocenne ładunki, które wydają się ogólnie niełatwe do zabezpieczenia podczas transportu. Niełatwe - chociaż jedynie pozornie. Należycie zamocowany pojazd na pewno przetrwa przewóz bez jednej skazy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motor przewożony. W przypadku przewozu na naczepie, obowiązkowe 4 liny mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli wystarczą jedynie dwie, gdyż mają one szyny udaremniające przemieszczanie się pojazdu. Ważne jest, żeby mocowania nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć w trakcie jazdy, a również trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach auta oraz pomiędzy transportowanymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed wyjazdem opróżnić bak motoru, który może w trakcie jazdy wychlapać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motocykl lub skuter i zarazem nie zapełniają większość miejsca w aucie.

     Warto zawsze wywiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz motor będzie przetransportowany, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo deski jest niebezpieczne i grozi popsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm, które przewożą podobnego typu maszyny codziennie. Ceny za transport na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w przypadku gdy przewoźnik może przewieźć pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Sumy, Ukraina

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tomaszów Mazowiecki, Polska

Termin elastyczny