(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2016-11-26 10:27

madelon gonzalez

(Nr 1454392)
madelon gonzalez

Waga w kg:

62.12

Typ usługi:

Tylko transport

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

pasaje madreselva,12,MONTEQUINTO,41089 SEVILLA

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

THE TOWER,1 ST.GEORGE WHARF,SW8 2DU LONDON

Dystans: 2186.50 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2000 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-11-2016, 22:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-30 do 2016-12-01

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-01, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2000 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

     Na początek należy dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na parę pakunków, aby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

     Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują wyjątkowe wymogi dotyczące konkretnych mebli.

     Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

España, Montequinto, 41089

Od 29 lis 2016 do 1 gru 2016

Adres i termin dostawy

Reino Unido, London, SW8 2DU

Od 7 gru 2016 do 10 gru 2016