(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Mała kosiarka traktorek (Nr 3058686)

Długość [m]:

125

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

50

Dystans: 1563.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Essex, Harlow

10 sie 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Strupiny

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz urządzeń lub sprzętu potrzebuje praktyki ze strony przewoźnika, który musi kompetentnie ochronić urządzenie, aby uniknąć zniszczeń, zadraśnięć oraz wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji przewóz maszyn i sprzętu wymienia się: spawarki, wyważarki, schładzarki, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, maszyny czyszczące, podnośniki oraz wiele innych.

Cena transportu urządzeń lub sprzętu

    Cena transportu urządzeń i sprzętu będzie uzależniona zazwyczaj od wielkości i wagi maszyny oraz od trasy czyli od punktu załadunku do miejsca wyładunku. Często przewóz urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania stosownych certyfikatów jak i dużej wiedzy ze strony przewoźnika. W naszym państwie śr. cena  przewozu urządzenia kosztuje 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w kraju wiąże się z wydatkiem około 1,02 zł za kilometr.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu na obczyznę

    Głównymi kierunkami w międzynarodowym transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy i Anglia. Śr. koszt transportu maszyn lub sprzętu za jeden kilometr przy trasie Polska – Wielka Brytania jest wydatkiem około 0,70 złotych. Przykładowo, przewóz spawarki do Anglii zapłacimy średnio 0,23 zł za kilometr. Natomiast na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz urządzeń będzie kosztował blisko 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka będzie wynosił około 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.