(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-06-28 08:44

Mała Ładowarka

(Nr 1876217)

Marka i model:

wheel loader

Długość [m]:

4,5

Szerokość [m]:

1,7

Wysokość [m]:

2,5

Waga w kg:

2850.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 747.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebuje przetransportować mała ładowarkę z niemiec termin nie jest najistotniejszą kwestią, w razie problemów z ładowarki mogę zdjąć kabinę aby zmniejszyć jej wysokość

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 10:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-30 do 2017-07-28

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Witam. Mam wolne miejsce na lawecie na załadunek w piatek 30.06. Oferta ważna do dzisiaj do 16. Ponieważ muszę transport ustawić. Istnieje możliwość załadunku również w późniejszym terminie.

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

2000 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 14:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-07 do 2017-07-28

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

2150 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 20:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-02

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz urządzeń uprawnych często bywa przewozem ponad formatowym. Do pojazdów rolniczych klasyfikujemy kombajny, przyczepy rolnicze, siewniki, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i wiele innych. Olbrzymie urządzenia rolnicze maszynami nienormatywnymi. Maszyny te nie mają prawa zwyczajnie przemieszczać się po ulicach, bo ich rozmiar przerasta dopuszczalne gabaryty zakładane przez kodeks drogowy w Polsce jak również w Europie. Trudność stanowić może jeszcze napór osi pojazdów uprawnych, który przerasta reguły dopuszczalne dla większej części tras.

Jak przewozi się pojazdy rolnicze?

    Do przewozu maszyn i pojazdów uprawnych nierzadko wykorzystuje się naczepy rodzaju semi lub tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport maszyn rolniczych powinni dysponować właściwie dopasowanymi lawetami, jakie umożliwiają przetransportować pojazdy uprawne, których waga jest do kilku ton, jak na przykład kombajny. Przewoźnik podejmujący się przewozu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a jeszcze powinien posiadać przepisowe uprawnienia, sprzęt profesjonalny i praktykę. W przypadku, gdy zestaw przewyższa dopuszczalne standardy wielkością lub ciężarem, konieczne będzie odebranie specjalnego zezwolenia, a również potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Cena transportu ciągników uprawnych

    Cena przewozu pojazdu rolniczego jest zależna od gabarytów, wagi i stanu urządzenia. Na wycenę przewozu wpływa również długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Znaczącym elementem może być także czas przewozu.

Adres i termin nadania

24392, Dollrottfeld, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Domanice, Wińsko, Polska

Termin elastyczny