(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-07-26 12:14

Mała paleta 1.2m dl, 40cm szer (Nr 3015952)

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

140.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Witam, do wysłałania mała paleta z metalowymi prętami o wymiarach 1,2m dl x 40cm szer x 40cm wys. Waga 140kg. Odbiór palety w Godstone UK, RH9 8DE, najlepiej 27.07.2018 - 31.07.2018.

Dystans: 1556.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu różnych towarów bywa uzależniony od gabarytów towaru, daty przewozu jak również od dystansu między miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

    Transport ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują podstawę, na której umieszcza się niewielkie przedmioty lub opakowania. Najpopularniejszym typem palety są palety euro. Na tych platformach zazwyczaj transportuje się artykuły spożywcze, paczki, materiały budowlane (np., farby, kamień itd.), okna jak również produkty chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport towaru, który powinno się przewozić samochodem ciężarowym oraz zajmuje jedynie część przestrzeni ładunkowej. Do tego typu przewozu stosuje się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy przewozu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do takiego rodzaju transportu stosuje się różnego typu ciężarówki.

    Kontenery – Przewóz niektórych towarów może wymagać pojemnika metalowego – przede wszystkim w przypadku transportu ładunków płynnych lub ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również transportować drobnicę w paczkach – workach, pudełkach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie materiałów płynnych i kawałkowych – można rozpoznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Pozostałe towary – towary, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków pozostałych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Godstone, Wielka Brytania

27 lip 2018

Adres i termin dostawy

Rumia, Polska

27 lip 2018