(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-12-29 09:22

mała przeprowadzka

(Nr 2246580)
mała przeprowadzka

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 0.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

     Na początek warto wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić segregatory na parę kartonów, żeby z łatwością było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały osłaniające, takie jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne meble owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

     Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

     Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Tarnów, 33-100, Polska

Od 3 sty 2018 do 7 sty 2018

Adres i termin dostawy

Tarnów, 33-100, Polska

Od 3 sty 2018 do 7 sty 2018