(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Mała przeprowadzka (Nr 915432)

Mała przeprowadzka

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

inne

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1.70 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław, 52-241, Zawiszy Czarnego 56, 56

Od 13 sie 2016 do 22 sie 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław, 52-211, Jarosława Iwaszkiewicza, 7

Od 13 sie 2016 do 22 sie 2016


Removals

     Wyprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, jednak gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

     W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się solidne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić segregatory na parę pudeł, aby z łatwością było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce osłaniające, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem nieduże rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

     Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują nietypowe zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

     Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie naszego dobytku.