(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mala przyczepa towarowo-kempingowa (Nr 7607907)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Mala przyczepa towarowo-kempingowa
409 x 210 x 215 cm
450 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
450 kg
Dystans
1246 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Leszno

Od 3 maj 2021 do 9 maj 2021

Adres i termin dostawy

Norwegia, Vest-Agder, Kristiansand

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do tanich. Podczas przewożenia tego pojazdu, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego samochodu dostosowanego do transportu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Ważne parametry wpływające na koszt przewozu: rozmiar, ciężar, odległość do pokonania jak i deklarację, czy przyczepa jest nieuszkodzona. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innej sytuacji należy mieć profesjonalną maszynę, np. mały podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej zależna jest również od tego, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej konkretnej naczepy. Na przykład, transport naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 PLN czyli taniej o 510 złotych w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać mniejszy koszt, ze względu na to, że przewóz tej przyczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do realizowanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane elementy, albo je odpowiednio przytwierdzić tak, aby w trakcie transportu nie uszkodziły nic w środku naczepy.

Gdy potrzebujemy użyć opcji niedrogiego transportu, należy zlecić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu oraz zaproponują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na najciekawszą ofertę.