(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Mała przyczepka kempingowa 1 szt (Nr 8157760)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Mała przyczepka kempingowa 1 szt
480 x 220 x 230 cm
1200 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
1200 kg
Dystans
1527 km
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublin

12 lis 2021

Adres i termin dostawy

Dania, Jutlandia Północna, Hirtshals

Od 12 lis 2021 do 16 lis 2021


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do najtańszych. W trakcie przewożenia tego ładunku, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego samochodu przystosowanego do przewozu innych pojazdów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od osoby chcącej przewieźć naczepy. Główne parametry decydujące o cenie przewozu to: wymiary, ciężar, długość trasy oraz deklarację, czy naczepa jest sprawna. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji należy posiadać profesjonalną maszynę, np. mini dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna bywa również od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 zł czyli jest to oszczędność rzędu 510 PLN w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, gdyż przewóz tej naczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do realizowanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, bardzo ważne jest, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy, albo je mocno przytwierdzić, żeby podczas transportu nie zniszczyły niczego w środku przyczepy.

Żeby móc użyć możliwości niedrogiego transportu, trzeba zlecić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dotrze do kilkuset firm transportowych, które zapoznają się ze zleceniem oraz zaoferują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko zaakceptować najciekawszą ofertę.