(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

mala wezownica x6 (Nr 7540642)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
mala wezownica x6
50 x 20 x 50 cm
30 kg
1
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Łączna waga:
30 kg
Dystans
252 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Andrychów

3 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Korczyna

3 mar 2021


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz urządzeń lub sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi dostatecznie dobrze zabezpieczyć urządzenie, aby ustrzec się zniszczeń, rys jak także wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji transport maszyn i sprzętu należą frezarki, wyważarki, schładzarki, przesiewacze, stelaże, kompresory, piece, maszyny czyszczące, podnośniki oraz wiele innych.

Koszt transportu urządzeń lub sprzętu

Cena transportu maszyn i sprzętu będzie uzależniona zazwyczaj od wymiarów i ciężaru urządzenia, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. W większości przypadkach transport urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga przepisowych zaświadczeń jak i specjalistycznej wiedzy ze strony przewoźnika. W naszym państwie śr. cena  transportu maszyn wynosi 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, przewóz maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju to koszt 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z ceną około 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu urządzeń lub sprzętu poza teren Polski

Głównymi kierunkami w europejskim transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Średni koszt transportu maszyn lub sprzętu na 1 km na trasie Polska – UK wynosi 0,70 złotych. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do Anglii cena wyniesie blisko 0,23 zł za kilometr. Natomiast na trasie Polska – Niemcy za przewóz urządzeń poniesiemy koszt średnio 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za transport maszyny typu oklejarka zapłacimy około 1,18 zł/km, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.