(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

małe 2 pokojowe mieszkanie (Nr 3835083)

małe 2 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

1.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

4

Dystans: 295.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

11 mar 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

11 mar 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać książki na parę kartonów, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce zabezpieczające, takie jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne meble zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują szczególne kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie twojego majątku.