(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Maleta (Nr 6405985)

Maleta
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Walizka
60 x 25 x 25 cm 20 kg 1
Łączna waga: 20 kg
Dystans: 3204 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, El Coronil

Od 7 wrz 2020 do 10 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 10 wrz 2020 do 11 wrz 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, należy opublikować darmowe ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem można określić rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, gdy chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Zanim wybierzesz przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować kawałkami trocin, gazet czy też gąbką. Zwłaszcza delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do zapakowania paczki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).