(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Maleta (Nr 7585870)

Maleta
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Walizka
80 x 40 x 20 cm
20 kg
1
Łączna waga:
20 kg
Dystans
1349 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Zurych, Zurych

Od 21 mar 2021 do 28 mar 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Aragón, Zaragoza

Od 31 mar 2021 do 30 kwi 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki zależy od jej gabarytów, ciężaru i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, warto wystawić za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Zanim wyszukasz przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypełnić kawałkami trocin, gazet lub gąbką. Bardzo kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).