Maleta x 2 (Nr 6552498)

Maleta x 2
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Walizka
250 x 79 x 112 cm 20 kg 1
Walizka
250 x 79 x 112 cm 20 kg 1
Łączna waga: 40 kg
Dystans: 2937 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Turcja, Stambuł, Stambuł

Od 12 mar 2021 do 14 mar 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 15 mar 2021 do 31 mar 2021


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej formatów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę przewozu pakunku, należy opublikować darmowe ofertę w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem można określić rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, jeżeli planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).