Maleta x 2 (Nr 8011771)

Maleta x 2
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Walizka
120 x 35 x 60 cm
20 kg
2
Łączna waga:
40 kg
Dystans
469 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Baleary, Palma

Od 27 gru 2021 do 2 sty 2022

Adres i termin dostawy

Andora, Encamp, Pas De La Casa

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej rozmiarów, wagi i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest określić typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, gdy planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypchać kawałkami styropianu, gazet lub materiałem. Szczególnie kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).