Maleta x 3 (Nr 7455906)

Maleta x 3
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Walizka
120 x 60 x 60 cm
20 kg
3
Łączna waga:
60 kg
Dystans
589 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Castilla-La Mancha, Guadalajara

Od 20 maj 2021 do 21 maj 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Malaga

Od 22 maj 2021 do 24 maj 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej gabarytów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe ofertę w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem można podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, jeżeli chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Zanim wyszukasz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto napakować kawałkami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do owinięcia pakunku?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).