Maleta x 4, Bicicleta x 2 (Nr 6225753)

Maleta x 4, Bicicleta x 2
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Walizka
75 x 46 x 29 cm 42 kg 4
Rower
150 x 40 x 4 cm 16 kg 2
Łączna waga: 200 kg
Dystans: 1530 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Catalonia, Sant Cugat Del Vallès

Od 27 sie 2020 do 4 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Holandia, Holandia Północna, Amsterdam

Od 4 wrz 2020 do 9 wrz 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, opłaca się wystawić darmowe ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest określić typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, jeśli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto naładować kawałkami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do zapakowania pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).