(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Maletas (Nr 6240410)

Maletas

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [€]:

200

Dystans: 1719.00 km

Adres i termin nadania

Włochy, Wenecja Euganejska, Padwa

30 lip 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Alicante/alacant

Od 31 lip 2020 do 2 sie 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, ale kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli nadadzą się solidne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na parę pudeł, aby z łatwością było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy surowce izolujące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy małe meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też przeszkody w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe zasady dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie waszego majątku.