(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-07-24 15:53

maltańczyk

(Nr 1920037)
maltańczyk

Waga w kg (łączna):

0.50

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 296.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 25652
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 21:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-30 do 2017-07-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Pets transport

    Gdy potrzebujemy zlecić transport zwierzęcia, dla przewoźników ważna będzie jego rasa, waga i szczegółowy opis zwierzaka. Przewożone zwierzę musi być zdolne do transportu - nie powinno być w takim razie chore ani zranione. Kiedy planujemy przewieźć psa, kota lub zająca trzeba zadbać o szczepienie na wściekliznę oraz wszczepienie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie na wściekliznę jest uważane za aktualne po upłynięciu trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych przypadkach, szczepienie staje się aktualne w ten sam dzień, w którym zostało wykonane. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, weterynarz może wstrzyknąć mikroczip.

Papiery niezbędne przy transporcie zwierząt

    Psy, koty i fretki muszą mieć dokument tożsamości wystawiony przez weterynarza. Spis lekarzy upoważnionych do wystawiania paszportów można wyszukać w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania paszportu to 51 zł.

    Nie licząc paszportu potrzebne są również dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, opisujące kto jest właścicielem. Wymagane są też takie dane jak data i trasa przejazdu i przewidywany czas transportu. Spis przewoźników uprawnionych do transportu zwierząt można znaleźć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzęta można transportować samochodem, jeżeli posiadamy właściwy przenośnik. Do transportu zwierząt warto stosować różnego rodzaju klatek, torb czy mat ochronnych. Przy wyborze przenośnika dla zwierząt kluczowa powinna być jego wielkość, jak również komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas podróży.

Adres i termin nadania

Białka Tatrzańska, Polska

Od 24 lip 2017 do 27 lip 2017

Adres i termin dostawy

Radom, Polska

Od 24 lip 2017 do 27 lip 2017