(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2019-01-24 11:48

Mały atlas/ siłownia około 200kg wejdzie do kombi (Nr 3791551)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

200.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 276.00 km

Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to przyrządy, które głównie znajdują się na siłowni – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt sportowy uznaje się również na przykład: narty, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W dużo sytuacjach sprzęt sportowy jest ciężki oraz z trudem można przewieźć go samemu.

Sprzęt treningowy musi być należycie popakowany i osłonięty w trakcie przewozu. Najlepiej jest użyć oryginalne kartony. Kiedy sprzęt może szybko ulec awarii, trzeba użyć do zabezpieczenia takie surowce jak: pudełka, styropian, stare gazety jak również taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, trzeba go zdemontować i zabezpieczyć wszystkie elementy odrębnie - w głównej mierze, kiedy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi częściami. Sprzęt treningowy musi być stabilny wewnątrz pudła – postarajmy się więc o to, żeby niezapełnione przestrzenie w kartonie zapełnić materiałami lub styropianem. Elementy nie powinny przesuwać się wewnątrz skrzyni.

Na cenę przewozu sprzętu sportowego rzutuje odcinek między adresem załadunku, a adresem rozładunku urządzenia, ciężar i gabaryty, a także liczba elementów potrzebnych do przetransportowania. Np., za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 PLN. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 PLN. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo wydano 250 zł.

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Wola Gołkowska

Termin elastyczny