(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Mały domek dla 2 os. (Nr 5887300)

Mały domek dla 2 os.

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Dystans: 109.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Piastów

29 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Antoniówka

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli przydadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić segregatory na kilka pakunków, aby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem drobne meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając transport należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne trudności w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują nietypowe wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.