(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-09-03 13:47

mały kotek dżentelmen dżordż

(Nr 2004890)

Waga w kg (łączna):

0.40

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 231.00 km

Informacje dodatkowe:

Mały kotek. Bardzo grzeczny i spokojny/ Zaszczepiony,odrobaczony. Trzymiesięczna znajda :) wyprawka w komplecie :) Maluszek był znaleziony w strasznym stanie. Został przez nas wyleczony i doprowadzony do godnego stanu. Swoje miejsce na ziemi znalazł niestety aż w Skarżysku. Potrzebny transport aby mógł zacząć nowe życie :)

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Pets transport

    Jeżeli potrzebujemy zlecić przewóz zwierzęcia, dla firm transportowych istotna będzie jego rasa, waga i szczegółowy opis zwierzęcia. Transportowane zwierzę powinno być zdolne do transportu - nie powinno być w takim razie chore ani okaleczone. W przypadku, gdy planujemy przewieźć psa, kota lub zająca należy zatroszczyć się o szczepienie przeciw wściekliźnie oraz wszczepienie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie na wściekliznę jest ważne po upłynięciu trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych przypadkach, szczepienie staje się aktualne tego samego dnia, gdy zostało zrobione. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, lekarz weterynarii może wczepić mikroczip.

Dokumenty potrzebne przy transporcie zwierząt

    Koty, psy i fretki muszą posiadać paszport wystawiony przez weterynarza. Spis lekarzy uprawnionych do wydawania dokumentów można znaleźć w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania takiego dokumentu to 51 zł.

    Nie licząc paszportu potrzebne są również dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, informujące kto jest właścicielem. Wymagane są też takie dane jak data i trasa przejazdu i prognozowany czas transportu. Spis przewoźników uprawnionych do transportu zwierząt jest możliwe zobaczyć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzęta można przewozić samochodem, kiedy mamy odpowiedni przenośnik. Przy przewozie zwierząt można używać różnego rodzaju kontenerów, torb czy mat ochronnych. W wyborze transportera decydująca powinna być jego wielkość, jak także komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie podróży.

Adres i termin nadania

Chełm, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Skarżysko-Kamienna, Polska

Termin elastyczny