(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-28 10:26

MAN 35 TGS gruszka betonomieszarka

(Nr 2120016)
MAN 35 TGS gruszka betonomieszarka

Marka i model:

MAN 35.440 TGS

Waga w kg:

15000.00

Budżet zlecenia [zł]:

4000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1331.00 km

Informacje dodatkowe:

Betonomieszarka marki Man uszkodzona kabina

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu uwidacznia się nierzadko, jeżeli zakupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Austrii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem przewoźnika warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Metody transportu wozu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Wypada pamiętać także, że właściwa masa przyczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Zurych, Szwajcaria

Od 28 paź 2017 do 5 lis 2017

Adres i termin dostawy

Kielce, Polska

Od 28 paź 2017 do 5 lis 2017