(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-02-21 23:09

Maquina recreativa (Nr 2403044)

Maquina recreativa

Długość [m]:

1.70

Szerokość [m]:

0.61

Wysokość [m]:

0.69

Waga w kg (łączna):

85.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 817.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport maszyn jak i różnego sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który musi rzetelnie ochronić maszynę, aby uniknąć różnego rodzaju awarii, rys jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport maszyn i sprzętu należą spawarki, wyważarki, schładzarki, przesiewacze, stelaże, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, suszarnie oraz wiele innych.

Cena transportu urządzeń i sprzętu

    Cena przewozu urządzeń i sprzętu będzie związana często od wielkości i ciężaru maszyny oraz od trasy czyli od punktu załadunku do obszaru rozładunku. Na co dzień przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania właściwych koncesji oraz dużej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W naszym państwie śr. cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., transport urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej na terenie Polski wiąże się z wydatkiem blisko 1,02 zł/km.

Koszt transportu urządzeń lub sprzętu na obczyznę

    Głównymi kierunkami w europejskim transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Średni koszt przewozu urządzeń lub sprzętu na jeden kilometr przy trasie nasz kraj – Wielka Brytania jest wydatkiem około 0,70 PLN. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii będzie kosztował średnio 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn wydamy blisko 0,95 zł/km. Na tej trasie za przewóz maszyny typu oklejarka będzie wynosił blisko 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Dos Hermanas, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gijón/Xixón, Hiszpania

Termin elastyczny