(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-26 18:04

Markiza (Nr 2753524)

Markiza

Długość [m]:

500

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

70.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 536.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować darmowe ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem można zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, gdy planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym wyszukasz firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypchać kawałkami styropianu, papieru czy też gąbką. W szczególności kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Gorzów Wielkopolski, Polska

Od 26 maj 2018 do 27 maj 2018

Adres i termin dostawy

Korzecko, 26-060, Polska

Od 26 maj 2018 do 9 cze 2018