(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-07-23 12:58

Markiza 5 szt

(Nr 3000388)
Markiza 5 szt

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 904.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić książki na parę pakunków, żeby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały chroniące, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub przeszkody w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie twojego majątku.

 

Adres i termin nadania

Korschenbroich, 41352, Niemcy

Od 23 lip 2018 do 24 lip 2018

Adres i termin dostawy

Brzeg, Polska

Od 25 lip 2018 do 26 lip 2018