(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-25 11:07

marks and spencer's armchair

(Nr 2319380)

Długość [m]:

0.9

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

26.00

Ilość sztuk:

1

Budżet zlecenia [€]:

50

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 114.00 km

Informacje dodatkowe:

Very nice chair. Could you pack it as well as transport it ?

Oferty od Przewoźników (0)

70 €

ID firmy: 696648
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-02-2018, 23:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-12 do 2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

HI I AM A PROFESSIONAL COURIER. I AM FULLY INSURED AND CAN TRAVEL ANYWHERE IN GB. IF YOU HAVE A PRICE IN MIND OR A BUDGET PLEASE LET ME KNOW AND WE CAN COME TO AN AGREEMENT I USE A SWB VAUXHALL VIVARO PANEL VAN WITH A COMMERCIAL RHINO ROOF RACK THANKS TIM

Cena (zawiera VAT): 70 €

Wiadomości:

90 €

ID firmy: 512598
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 02:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-02 do 2018-02-04

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-02-07, 01:44

Opis oferty:

Hi. I can collect and deliver on the next weekend. The price in sterlings is £80. Kind regards

Cena (zawiera VAT): 90 €

Wiadomości:

200 €

ID firmy: 714472
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-01-2018, 16:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-26 do 2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

flexible loading dates, driver will have wrapping and will collect and deliver on same vehicle

Cena (zawiera VAT): 200 €

Wiadomości:

350 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-01-2018, 12:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-25 do 2018-02-25

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 350 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na szereg zagadnień, dlatego że pomyłki na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do totalnego uszkodzenia oraz konieczności kupna nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, kiedy transportujemy podniszczone meble, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy i oczyścić, np. wilgotną ściereczką. Następnie wypadałoby zastanowić się, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, gdyż części bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład segment może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich meblach, takich jak na przykład szafa, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później należycie ochronić. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo uwagę na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać czujność na szklane elementy, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Aby odnaleźć dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie gabaryty zebranych do transportu rzeczy, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Horsham, RH13 5RB, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hertsmere, WD6 1RG, Wielka Brytania

Termin elastyczny