(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-25 11:07

marks and spencer's armchair

(Nr 2319380)

Długość [m]:

0.9

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

26.00

Ilość sztuk:

1

Budżet zlecenia [€]:

50

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 114.00 km

Informacje dodatkowe:

Very nice chair. Could you pack it as well as transport it ?

Oferty od Przewoźników (0)

70 €

ID firmy: 696648
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-02-2018, 23:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-12 do 2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

HI I AM A PROFESSIONAL COURIER. I AM FULLY INSURED AND CAN TRAVEL ANYWHERE IN GB. IF YOU HAVE A PRICE IN MIND OR A BUDGET PLEASE LET ME KNOW AND WE CAN COME TO AN AGREEMENT I USE A SWB VAUXHALL VIVARO PANEL VAN WITH A COMMERCIAL RHINO ROOF RACK THANKS TIM

Cena (zawiera VAT): 70 €

Wiadomości:

90 €

ID firmy: 512598
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 02:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-02 do 2018-02-04

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-02-07, 01:44

Opis oferty:

Hi. I can collect and deliver on the next weekend. The price in sterlings is £80. Kind regards

Cena (zawiera VAT): 90 €

Wiadomości:

200 €

ID firmy: 714472
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-01-2018, 16:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-26 do 2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

flexible loading dates, driver will have wrapping and will collect and deliver on same vehicle

Cena (zawiera VAT): 200 €

Wiadomości:

350 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-01-2018, 12:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-25 do 2018-02-25

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 350 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

Transport mebli

 W momencie kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na kilka spraw, dlatego że pomyłki na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od  zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli albo do całkowitego uszkodzenia oraz konieczności nabycia nieużywanego wyposażenia.

Na początek, kiedy transportujemy stare meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i oczyścić, na przykład mokrą gąbką. Potem warto przemyśleć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to niepewne, gdyż części bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo szafa może stracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak np. łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy później należycie ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając wyjątkowo czujność na ważne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić uwagę  na szklane elementy, np. szklane pułki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu świetnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby odszukać dobrą firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do transportu pakunków, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

 

Adres i termin nadania

Horsham, RH13 5RB, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hertsmere, WD6 1RG, Wielka Brytania

Termin elastyczny