(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Maska samochodowa (Nr 4370125)

Maska samochodowa

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0.1

Waga w kg (łączna):

10.00

Typ usługi:

Tylko transport

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Zależy na tym aby przesyłka dotarła nieuszkodzona

Opakowanie ładunku:

Karton

Budżet zlecenia [zł]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 391.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Tłuszcz

Od 13 maj 2019 do 19 maj 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Spytkowice

Od 19 maj 2019 do 26 maj 2019


Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

Za paczki, których transport wymaga nadzwyczajnej uwagi uważa się przedmioty, które łatwo ulegają uszkodzeniom oraz są delikatne i łamliwe. Kwalifikujemy do nich m.in. dekoracje, rzeczy tłukące się, antyki, wyroby ceramiczne oraz rzeczy zrobione z łamliwych surowców. Pośród często przewożonych przedmiotów natrafimy na pianina, akwaria, szyby samochodowe, rzeźby, zegary oraz stoły do gry w piłkarzyki.

 

Kwestia odpowiedniego zabezpieczenia przesyłki jest priorytetowa. Dobrą praktyką jest wykorzystać tworzywa zabezpieczające jak na przykład: folia bąbelkowa, folia stretch oraz kartony. Folii bąbelkowej i tekturę najlepiej wykorzystać do zabezpieczenia małych elementów – można je kupić w markecie budowlanym oraz w portalach w sieci. Natomiast folia stretch używana jest do opakowania całej rzeczy. Do osłonięcia przesyłki można wykorzystać również koce, styropian, magazyny, ubrania i taśmy.

 

Koszt przewozu przesyłki o wielkiej ostrożności

 

koszt transportu paczki, która wymaga wyjątkowej ostrożności uzależniony jest od ciężaru oraz formatów, a także od odcinka pomiędzy punktem załadunku oraz punktem wyładunku. Na decydującą cenę może wpłynąć również konieczność zapewnienia surowców osłaniających przez firmę transportową. Np., za przewóz lustra na trasie od Gliwic do Warty zapłacono blisko 250 zł. Tymczasem za transport zegara nad kominek na trasie Holandia – Łódź zostało zapłacone 200 złotych. Za transport rzeźby z kamienia na trasie Umianowice – Warszawa cena wyniosła 300 złotych.