(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-28 09:06

Maska samochodowa o wymiarach 150x150x20 i wadze 25kg

(Nr 2327320)
Maska samochodowa o wymiarach  150x150x20 i wadze 25kg

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

150

Wysokość [m]:

20

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 354.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę przewozu paczki, opłaca się wystawić darmowe ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, jeżeli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do przewozu należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypchać fragmentami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Sieradz, 98-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Harasiuki, 37-413, Polska

Termin elastyczny