(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-10-27 10:19

Massey ferguson

(Nr 2118081)
Massey ferguson

Marka i model:

Massey ferguson

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1.6

Wysokość [m]:

160

Waga w kg:

1300.00

Budżet zlecenia [zł]:

4000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1831.00 km

Informacje dodatkowe:

Mf 130

Oferty od Przewoźników (0)

3800 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-11-2017, 10:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-09 do 2017-11-30

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-11-30, 10:37

Opis oferty:

Witam serdecznie. Dokładny termin odbioru Fergusona ustalony zostanie po akceptacji oferty. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 3800 zł

Wiadomości:

3980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 18:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-29 do 2017-11-05

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz pojazdów rolniczych z reguły jest przewozem o dużych gabarytach. Do urządzeń rolniczych zaliczamy kombajny, przyczepy rolnicze, siewniki, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i wiele innych. Olbrzymie maszyny uprawne bywają maszynami nienormatywnymi. Maszyny te nie powinny swobodnie przemieszczać się po jezdniach, bowiem ich rozmiar przerasta możliwe gabaryty zakładane przez przepisy w kraju jak także w Unii Europejskiej. Trudność przedstawiać może jeszcze nacisk osi pojazdów rolniczych, jaki przewyższa standardy możliwe dla większej części szos.

Jak transportuje się urządzenia rolnicze?

    Do przewozu urządzeń i pojazdów uprawnych niejednokrotnie korzysta się z naczepy typu semi oraz tele. Przewoźnicy oferujący przewóz urządzeń rolniczych mają należycie przysposobionymi lawetami, jakie mogą być w stanie przetransportować urządzenia rolnicze ważące do kilku ton, jak przykładowo opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się przewozu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a także mieć odpowiednie uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i doświadczenie. W przypadku, jeżeli pojazd przewyższa możliwe reguły wielkością lub wagą, konieczne jest dostanie specjalnego zezwolenia, a również potrzebny będzie udział pilota przy transporcie.

Cena transportu maszyn rolniczych

    Koszt transportu pojazdu uprawnego jest uzależniona od wymiarów, ciężaru i sprawności urządzenia. Na wycenę przewozu wpływa dodatkowo długość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Niebagatelnym czynnikiem może być także termin przewozu.

Adres i termin nadania

Dokka, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

34-623 Szczyrzyc, Polska

Termin elastyczny