(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-10-27 10:19

Massey ferguson

(Nr 2118081)
Massey ferguson

Marka i model:

Massey ferguson

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1.6

Wysokość [m]:

160

Waga w kg (łączna):

1300.00

Budżet zlecenia [zł]:

4000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1831.00 km

Informacje dodatkowe:

Mf 130

Oferty od Przewoźników (0)

3800 zł

ID firmy: 537327
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-11-2017, 10:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-09 do 2017-11-30

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-11-30, 10:37

Opis oferty:

Witam serdecznie. Dokładny termin odbioru Fergusona ustalony zostanie po akceptacji oferty. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 3800 zł

Wiadomości:

3980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 18:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-29 do 2017-11-05

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport maszyn rolniczych z reguły bywa transportem o wielkich gabarytach. Do pojazdów rolniczych klasyfikujemy kombajny, przyczepy rolnicze, siewniki, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i dużo innych. Wielkoformatowe maszyny uprawne są pojazdami nienormatywnymi. Maszyny te nie powinny zwyczajnie poruszać się po jezdniach, gdyż ich wielkość przerasta dopuszczalne gabaryty przewidziane przez przepisy w kraju jak również w Unii Europejskiej. Przeszkodę powodować może również nacisk osi maszyn uprawnych, jaki przerasta normy możliwe dla większej części dróg.

Jak transportuje się urządzenia uprawne?

    Do przewozu maszyn i pojazdów uprawnych nierzadko wykorzystuje się naczepy rodzaju semi oraz tele. Przewoźnicy oferujący transport maszyn uprawnych mają prawidłowo przystosowanymi lawetami, jakie umożliwiają przetransportować maszyny uprawne, których ciężar wynosi do kilku ton, jak na przykład opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się przewozu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a jeszcze posiadać właściwe uprawnienia, sprzęt fachowy i doświadczenie. W przypadku, jeśli maszyna przerasta dozwolone standardy wymiarami lub wagą, konieczne jest otrzymanie odpowiedniego zezwolenia, a dodatkowo potrzebny będzie udział pilota przy transporcie.

Cena transportu ciągników rolniczych

    Koszt transportu pojazdu rolniczego jest uzależniona od wielkości, ciężaru i sprawności maszyny. Na wycenę transportu wpływa także odległość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Istotnym czynnikiem może być jeszcze czas transportu.

Adres i termin nadania

Dokka, 2870, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szczyrzyc, 34-623, Polska

Termin elastyczny