(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

maszt 2,6m długi (Nr 6558180)

Długość [m]:

2.6

Szerokość [m]:

0.15

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

31

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1669.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Chojnice

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Northampton

Termin elastyczny


Transport różnych towarów

Giełda przewozowa Clicktrans.pl to internetowy serwis aukcyjny tyczący się usług przewozowych. Giełda transportowa stanowi bazę obecnych zamówień i zapewnia przewoźnikom należyty dostęp do przesyłek uszeregowanych według kategorii. Żeby skorzystać z giełdy transportowej, należy zarejestrować się – opcja ta jest zupełnie darmowa. W dalszej kolejności należy dołączyć swoje zlecenie (w przypadku, kiedy jesteś zlecającym przewóz) lub wyszukać ofertę na interesującej cię trasie (w momencie, gdy jesteś firmą transportową).

Jakie korzyści umożliwia Clicktrans?

Serwis Clicktrans.pl firmom transportowym umożliwia wgląd do kilkudziesięciu tysięcy ofert w Polsce jak i w Unii Europejskiej, a zleceniodawcom - sposobność przedstawienia swojej paczki setką firm transportowym, które w lot przeprowadzą wycenę.

Jakie wolne ładunki zobaczycie na giełdzie transportowej?

Na giełdzie przewozowej znajdują się zlecenia transportowe dla wielorakiego rodzaju ładunków. Zleceniodawcy mają możliwość wystawić transport w ramach wielu kategorii, przykładowo: meble, motocykle i skutery, pojazdy inne, maszyny i sprzęt, specjalnej ostrożności, rolnicze maszyny, przyczepy kempingowe, rowery, quady, skutery wodne, samoloty, palety, pełna ciężarówka, maszyny i urządzenia przemysłowe, sprzęt RTV, sprzęt ogrodowy, pianina i fortepiany, antyki, dzieła sztuki, łodzie motorowe, żywność i produkty rolne, pasażerowie jak i wiele innych. Do najpopularniejszych kategorii zleceń transportowych są zaliczane: transport motocykli, transport mebli, jak także giełda przeprowadzek. Zdecydowaną większość zlecanych ogłoszeń są zlecenia przewozowe na busa, czyli zlecenia przewozowe do 3,5 t.