(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Maszty 7,5 m oraz 5 m do 16-002 Dobrzyniewo Duże (Nr 3165390)

Długość [m]:

7.5

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

100

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 444.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Chwaszczyno

29 sie 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Dobrzyniewo Duże

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt treningowy to przyrządy, które zwykle można znaleźć w fitness klubie – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt treningowy uznaje się także na przykład: narty, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W sporo sytuacjach sprzęt sportowy jest ciężki i niełatwo przetransportować go na własną rękę.

    Sprzęt treningowy musi być odpowiednio spakowany i osłonięty podczas przewozu. Dobrą praktyką będzie wykorzystać oryginalne opakowania. Gdy urządzenie może łatwo ulegnąć uszkodzeniu, należy zastosować do osłony takie surowce jak: pudełka, folie bąbelkowe, stare gazety jak również taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z dużej liczby fragmentów, należy go rozkręcić oraz zabezpieczyć wszystkie części osobno - zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi elementami. Sprzęt sportowy musi być nieruchomy wewnątrz kartonu – postarajmy się zatem o to, żeby luźne przestrzenie w kartonie zapchać gazetami lub styropianem. Przedmioty nie powinny przesuwać się wewnątrz kartonu.

Na cenę transportu sprzętu sportowego wpływa trasa pomiędzy miejscem załadunku, a adresem rozładunku sprzętu, ciężar i wymiary, jak również ilość elementów potrzebnych do przetransportowania. Przykładowo, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 zł. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to cena 200 złotych. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa kosztował 250 PLN.