(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

maszyn do treningu siłowegp 2x 150kg 130cmx120cmx170cm po obrysie na palketach (Nr 4942538)

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

130

Wysokość [m]:

170

Waga w kg (łączna):

150

Liczba sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 357.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Różyny

23 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Grajewo

26 sie 2019


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to urządzenia, które zwykle można znaleźć na siłowni – bieżnie, atlasy. Za sprzęt do siłowni uważa się także przykładowo: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W dużo sytuacjach sprzęt sportowy dużo waży oraz z trudem można przewieźć go samodzielnie.

Sprzęt sportowy powinien być odpowiednio zapakowany oraz osłonięty w trakcie transportu. Najbezpieczniej będzie zastosować oryginalne torby. Jeżeli sprzęt może szybko ulegnąć defektowi, należy wykorzystać do ochrony takie surowce jak: pudełka, folie bąbelkowe, folię stretch czy taśmy pakowe. W momencie, kiedy sprzęt składa się z wielu elementów, trzeba go rozłożyć oraz zabezpieczyć wszystkie części oddzielnie - przede wszystkim, gdy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi elementami. Sprzęt sportowy powinien być nieruchomy w środku skrzyni – postarajmy się wobec tego o to, żeby luźne obszary w paczce zapełnić materiałami lub styropianem. Sprzęt nie powinny przesuwać się wewnątrz kartonu.

Na koszt transportu sprzętu treningowego rzutuje trasa pomiędzy adresem załadunku, a miejscem wyładunku urządzenia, ciężar i wielkość, jak również ilość sztuk potrzebnych do przetransportowania. Np., za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 zł. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to koszt 200 PLN. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa zapłacono 250 złotych.