(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-11-08 10:49

maszyna atlas transport

(Nr 2141835)

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

160

Waga w kg (łączna):

200.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 188.00 km

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt sportowy to maszyny, które zazwyczaj znajdują się w fitness klubie – orbitreki, atlasy. Za sprzęt treningowy uważa się również na przykład: narty, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W sporo przypadkach sprzęt sportowy dużo waży i ciężko przetransportować go samemu.

    Sprzęt sportowy musi być należycie spakowany i osłonięty podczas transportu. Najlepiej będzie zastosować oryginalne opakowania. Jeśli urządzenie może ulegnąć awarii, należy użyć do zabezpieczenia takie tworzywa jak: pudełka, folie bąbelkowe, folię stretch czy taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z wielu części, trzeba go rozmontować i zapakować wszystkie części odrębnie - przede wszystkim, kiedy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy musi być nieruchomy wewnątrz pudła – postarajmy się więc o to, aby luźne przestrzenie w paczce zapchać materiałami lub folią bąbelkową. Przedmioty nie powinny przemieszczać się w środku paczki.

Na cenę transportu sprzętu sportowego rzutuje trasa pomiędzy adresem załadunku, a miejscem rozładunku sprzętu, ciężar i wymiary, jak również ilość egzemplarzy potrzebnych do przewiezienia. Na przykład, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków wydano 160 PLN. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 PLN. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa kosztował 250 PLN.

Adres i termin nadania

Kopienica, 42-674, Polska

10 lis 2017

Adres i termin dostawy

Końskie, 26-200, Polska

10 lis 2017