(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-02-01 17:44

Maszyna budowlana spychacz Liebherr 724

(Nr 2342644)
Maszyna budowlana spychacz Liebherr 724

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3.2

Waga w kg (łączna):

18000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1147.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz maszyn i sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który musi prawidłowo osłonić sprzęt, żeby uniknąć uszkodzeń, zadraśnięć jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz maszyn i sprzętu wymienia się: frezarki, wyważarki, schładzarki, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie oraz dużo innych.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu

    Cena transportu urządzeń lub sprzętu będzie uzależniona często od wielkości i wagi urządzenia oraz od odległości od punktu załadunku do obszaru rozładunku. Z reguły transport maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania właściwych uprawień oraz dużej wiedzy ze strony przewoźnika. W naszym państwie średnia cena  przewozu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Orientacyjnie np., transport maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z kosztem prawie 1,02 zł za kilometr.

Cena transportu urządzeń i sprzętu za granicą

    Głównymi kierunkami w międzynarodowym przewozie maszyn lub sprzętu są Niemcy i Anglia. Średni koszt transportu urządzeń i sprzętu na 1 kilometr na trasie nasz kraj – Wielka Brytania wynosi 0,70 złotych. Przykładowo, przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia cena wyniesie prawie 0,23 zł za kilometr. Za to na trasie Polska – Niemcy za transport urządzeń płacimy prawie 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz maszyny typu oklejarka cena wynosi blisko 1,18 zł/km, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Erlangen, 91056, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ustrzyki Dolne, 38-700, Polska

Termin elastyczny